Naše privátní neurologická ambulance začala jako první v Havlíčkově Brodě poskytovat služby svým klientům v plném rozsahu v roce 1996, kdy ji založila a její činnost zahájila primářka neurologického oddělení Havlíčkobrodské nemocnice MUDr. Marta Kabrdová.

Od roku 2006 po odchodu paní primářky do důchodu činnost a fungování neurologické ambulance převzala současná majitelka a jednatelka MUDr. Jana Polívková, která v roce 2012 přetransformovala ambulanci na současnou Neurologie Hb s.r.o. Lékařskou péči poskytuje naše zdavotnické zařízení zejména klientům z okresu Havlíčkův Brod, ale v posledních letech taktéž pacientům z okolních spádových oblastí jako Humpolec, Jihlava, Pelhřimov, Čáslav, Hlinsko, Žďár nad Sázavou a dalších.

Při léčbě našich klientů následně spolupracujeme se zdravotnickými zařízeními jako je Nemocnice Havlíčkův Brod, při léčbě roztroušené sklerózy a vyšetření magnetickou rezonancí s Nemocnicí Jihlava, při onemocnění periferních nervů a svalů s Pardubickou nemocnicí a s Thomayerovou nemocnicí v Praze, při onemocnění epilepsií s Nemocnicí Na Homolce, při extrapyramidových a neurodegenerativních onemocněních s Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze (Kateřinská), při nádorových onemocněních mozku a páteře a taktéž onemocnění meziobratlových plotének s Ústřední vojenskou nemocnicí - Vojenskou fakultní nemocnicí v Praze (Střešovice) nebo s Nemocnicí na Homolce, při onemocnění vestibulárního aparátu s Fakultní nemocnicí v Motole, při vyšetření magnetickou rezonancí s Magnetickou rezonancí Pardubice.